02 Ekim 2015

Finansbank Hak Edilen Para Puanın Verilmemesi!!

15 Haziran 2013 'den beri Finansbank'ta 27 aydır transfer paketine üyeyim. Paketin içeriği 2 otomatik ödeme ve her ayın 15. günü 3001 lira EFT 'yi kapsıyor. Karşılığında Finansbank 3 ayda bir 60 TL para puan veriyor. Ancak 2015 yılı Temmuz ayının EFT' si Vakıfbank sistemlerindeki bozukluktan dolayı bayramdan sonraki ilk iş gününe kaldı. Finansbank'ı arayıp bu durumu bildirdiğimizde banka müşteri temsilcisi sorun olmayacağını söyledi. Temmuz ayındaki bu durumdan ötürü para puanımız yatmadı. Yetkilileri aradığımda 10 günlük incelemeden sonra otomatik ödeme talimatınız yok diyerek puan veremeyiz dendi. 27 aydır hem otomatik ödemem hem de EFT işlemim vardır.

İlkay 100 Okunma

Cevaplar

  • İlkay07 Ekim 2015

    Şikayetimizle ilgili yetkililer aradığında vakıfbankta sorun olmadığını söylediler. Transfer paketini açıkladılar. Vakıfbankla ilgili sorun saat 15.00 itibariyle para yatmamıştı. Saat 15.00 den sonra otomatik EFT yapılmıyormuş. Biz 16.00 yatırdık. Banka çok kalabalıktı anca sıra gelmişti. Vakıfbankı aradığımda para görünmediğini Finansbank yattığını söyledi. Finansbank'ı aradığımda yoğunluktan 17.30 da hesaba yatar dediler sonuç olarak o gün EFT yapılmamıştı. Bunu anladığımda saat EFT saatini geçmişti. Bayram arifesiydi. Sonuç olarak transfer paketine uymak için diğer aylardan daha çok uğraştık. 2 ay tam 1 ay da bu şekilde oldu. Para puanı hakettiğimizi düşünüyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn. Ilkay K. 'nun iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön