04 Ocak 2014

Finansbank Habersiz Sigorta Yapmış!

Finansbank ın sahada çalışan kredi kartı satıcılarından kredi kartı aldım. Bir süre düzenli ödedim yaklaşık 9 ay sonra ödemelerimde problem oldu derken cigna finans diye biryerden mesaj geldi. Otomatik olarak hayat sigortası için ücret kesintileri yapılıyormuş ve ödemelerimde sıkıntı yaşadığım için ödeme yapmam istendi.


Akabinde ben ödemelerimi yaptım şimdi arıyorum isim değişikliğinden deniyor falan filan ben bu cigna finans hayat veya bireysel emeklilik vs herhangi bir şey istemiyorum, bilgilendirilmedim. Bugüne kadar ne kadar ödeme alınmışsa nakit kartım veya kredi kartımdan çekilmişse derhal nakit kartıma iadesini istiyorum.

Süleyman 124 Okunma

Cevaplar

  • Süleyman08 Ocak 2014

    hiç bir şekilde ilgilenilmedi değerlendirmelerin hiç biri olumlu dönmedi finans bank çalışılacak bir banka değil

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön