07 Şubat 2014 #2281019

Finansbank Habersiz Sigorta Yapıyor!

Finansbank'tan 2013 yılında konut kredisi çektim. 2014 yılında benim haberim ve onayım olmadan Sompo konut sigortası kesilmiştir. Üstelik benim iznim olmadan hesapta yeterli bakiye olmadığı için eksi hesabımdan çekilmiştir. Ayrıca yine benim haberim ve onayım olmadan eksi hesabın faizi de eksi hesabımdan çekilerek ikinci kere mağduriyet yaşatılmıştır.


Ben tüm taksitlerimi bu zamana kadar gününden önce yatırdım. Borcuma sadık bir insanım. Hesabımın eksiye hiç zaman düşmesini istemiyorum. Zorunlu olmayan konut sigortasının ve eksi hesap faizinin hesabıma yatırılmasını talep ediyorum.


Hiçbir zaman benim bilgim ve onayım olmadan da hesabımdan para çekilmesini istemiyorum.

Cennet 109 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön