23 Nisan 2014

Finansbank Habersiz Sigorta Yapıp Prim Kesiyor!

Benim Card Finans nakit adı altında bir kartım var bunun 750 tl tarzında bir limiti olmakta. Bunu yaklaşık uzun süre dolu olduğu için sadece faizini yatırmaktaydım. Son ekstremda tamamını yatırmış oldum.


Yanlız tekrar fatura geldiğinde borcumun 160,95 tl olduğunu gördüm, sebebi poliçe altında bir borcumun olup habersiz olmam ve bu arada Finansbank müşteri hizmetini aradım sebebini sordum yanıt vermekte zorlandı ve Uşak'taki şubelerine yönlendirildim.


Kredi çektiğimde poliçe hakkında herhangi bilgi almadım. Ödemenin benden habersiz olarak kesildiğini görüyorum. Başka bankalardan da kredi çekmişliğim var ama bu zaman zarfına kadar poliçe adı altında herhangi bir para yatırmadım. İncelenmesini istiyorum.

Enver 205 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi24 Nisan 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön