31 Ocak 2014 #2268004

Finansbank Habersiz Kredi Kartı Göndermiş

Finansbank benim bilgim ve iznim olmadığı halde kredi kartı düzenlemiş ve adresime göndermiş. Kuryeye böyle bir kart talebimin olmadığını belirttim ve teslim almadım iptal edilmesi için geri gönderdim. Fakat banka hiç kullanmadığım, teslim almadığım bir kredi kartının aidatını ödemem için bana bir yazı gönderdi.


Konuyu bankaya gidip dilekçe yazarak anlattım cevabı geldi ve durumu Türkiye bankalar birliğine bildirmemi, aksi halde parayı ödememi söylemişler. Hiçbir kanunda kredi kartını teslim almadan şifre talep etmeden aidatının alındığı belirtilmediği gibi bunun bir suç olduğunu belirtir yaptınız yanlışlığı düzeltmeniz hususunda gereğini arz ederim. Aksi halde mahkemeyle uğraşmak zorunda kalacağım.

Ali 110 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön