19 Mart 2013

Finansbank Habersiz İşlem Yapıyor!

Finansbank tan 2011 yılında ev kredisi kullandım adıma bilgim olmadan KMH hesabı adı altında 1000 tl kredi tanımlanmış ve 2 yılda hesap işletim ücreti adı altında paralar çekilerek bugüne kadar 1100 tl olmuş çektiğim krediyi çektiğim tarihten itibaren otomatik ödemeye bağladım yani 2 yıldır bankaya dahi gitmedim.


Şikayetimin ardından beni merkez aradı bana bu tür işlemleri yapabileceklerini beyan ettiler benim bankadan isteğim para falan yok kendisinin tanımlayıp yine kendisinin kullandığı limiti ödemesini istiyorum, şikayetimi şubelere bildirmeme rağmen banka çalışanları bunun bankalar tarafından devamlı yapıldığını itiraf dahi ediyorlar bu konunun derhal düzeltilmesini istiyorum.

Yusuf 70 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön