27 Mart 2013 #1710630

Finansbank Habersiz İşlem Yapılıyor!

Finansbank'da hesap açtırdığımda yetkili hiç kimse, "bu hesaptan otomatik fon alıp satacağız" demedi, benden bu konuda olur yazısı da almadılar. Hesabımdaki parayı izinsiz şekilde fon alıp satarak kullanıyor, üstüne de benden "hesap bakım ücreti", "stopaj kesintisi" adı altında para kesiyolar. Hem çağrı merkezindeki ilgiliden hem de Genel Müdürlük'ten aldığım cevap aynı: İade mümkün değil. Kesilen ücretlerin iadesini istiyorum. Maaşımı aldığım banka bile bunu yapıyor, anlaşılır gibi değil.

İrfan 27 Okunma

Cevaplar

  • İrfan28 Mart 2013

    Parayı iade ediyor musunuz, etmiyor musunuz? Aynı şeyleri söyleyip zaman kaybına neden oluyorsunuz?

  • QNB Finansbank Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimiz ile 27/03/.2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  • QNB Finansbank Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön