19 Nisan 2013 #1752503

Finansbank Habersiz Hesap İşletim Ücreti Alındı!

Finansbank tan 15000 tl kredi çektim 5000 tl faiz ile geri ödüyorum kredi çekerken bana kimse hesap işletim ücretinden bahsetmedi formu okumadan hızlı hızlı imzaladım o arada kredi kartı isteğim dışında kredi kartı başvurusu oldu bu nasıl bir banka ki benden haksız şekilde hesap işletim ücreti alıyor böyle bir ücret var benim niye haberim yok ben faizleri zor ödüyorum şimdide hesap işletim ücreti çıktı paramın iadesini istiyorum.

Bariş 85 Okunma

Cevaplar

  • Bariş20 Nisan 2013

    sizi dinliyoruz hattı finansbank ın çıkarlarını dinliyor müşteriyi degil benim düştügüm hataya başkaları düşmesin finansbanktan kredi çekmek mi iki kere düşünün

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Nisan 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön