14 Eylül 2013 #2011321

Finansbank Haber Vermeden Yapılan Kesinti!

Finansbank'tan konut kredisi kullandım. Aylık geri ödemem 1014 TL. Geçtiğimiz günlerde cebime bankaya borcum olduğuna dair bir mesaj geldi. Bilgi için şubeye gittiğimde aylık geri ödememin dışında 18 TL sigorta ve 3 ayda bir de 29 TL hesap işletim ücreti ödemesi yapmam gerektiği. Ben bu bilmediğim ödemeleri yapmadığım için bu ödemelerin yine bilgim olmayan Ek Hesap'tan yapıldığı söylendi.


Kısacası hiç bilgi verilmeyen sigorta ve hesap işletim ücreti yine hiç bir bilgimin olmadığı EK Hesap'tan yapılmış. Buna aylarca faiz işletilmiş, borç belli bir ölçü kabarınca bana haber verme gereği duyulmuş ve 173 TL tahsil edilmiştir.

Süleyman 53 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön