24 Ocak 2014

Finansbank Haber Vermeden İşletim Ücreti Aldı

Ben 20 Aralık 2013' de Finansbank'tan kredi çektim. 7796.65 tl kredi çektim, elime geçen 7554.00 tl geçti . Aldığım bu krediyi de geri ödemesi de 9036.82 tl olarak 18 ay taksitle ödeyeceğim. Zaten benden faizin en iyisini aldılar, bunu kabullenerek aldım sonrasında bir de bana hesap açmışlar bunun içinde her 3 ayda bir 30 lira alacaklarmış.


İşin kötü yani bunu da ben kredimi 20 ocak 2014' de kredimi ödemeye gittiğimde benden habersiz benim hesabımda krediden kalan 1.82 kuruşu aldıklarını öğrendim . Görevli arkadaşa benden habersiz benim hesabımdan zamanı gelmeyen bir ödemeyi neden çektiler dediğimde? Bana bu hesabınızın her 3 ayda bir 30 tl masrafı var dediler.

Hasan 54 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön