13 Şubat 2013 #1628370

Finansbank Haber Bile Olmayan Hesaba Kesilen 45 TL!

Finansbankla uzun yıllardır çalışıyorum.Bankacılık anlamında diğer bankaların çokta benzeri olmayan hizmetleri var.Fakat diğer yandan inanılmaz bir parayı kesintiye uğratma politikası var anlam veremiyorum.Varlığından dahi haberim olmadığı TR75'le başlayıp 6834 70'le biten bir hesaptan nasıl olduğunu dahi anlamadığım şekilde 45 TL kesintiye uğratılmış.Birincisi hesabın varlığından haberim bile yok.


İkincisi hiç bir hareket olmamasına rağmen bu para neden kesilir anlamış değilim.Bu paranın iadesini istiyorum aksi halde Finansbank'a ait FİX,Classic,Nakit kartlarımın tamamının kapatılmasını talep ediyorum.

Cihangir 40 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön