09 Eylül 2013 #2000903

Finansbank Güncelleme Yapamadım!

Cep numaramı güncellemek istiyorum. ATM'den yapılamıyor. Bankanın sitesinde şuna rastladım: “Cep bilgisi İnternet Şubesi'den değiştirilememektedir. Telefon Bankacılığından gerçekleştirebilirsiniz. ”


Bu amaçla 08. 09. 2013 günü saat 12:00'de telefon bankacılığınızı aradım. Önce 3-4 dk boyunca reklamlarınızı dinlemek zorunda bırakıldım, sonunda operatöre bağlanarak ahiretlik bir sorgudan geçirildim. Kısa (!) bir süre bekletildim. 5 dk sonra“Bu işlemi bu kanaldan yapamıyoruz. ”


Banka kendi sitesinde yazandan bihaber. Böyle bir durumda işlemin yapılamayacağı sorulardan ve bekletilmeden önce söylenmelidir. Telefon numaramın güncellemek için şubeye gelmeyi reddediyorum, kart iptali için geleceğim.

Tunç 57 Okunma

Cevaplar

  • Tunç11 Eylül 2013

    Bugün bankadan aradılar. Verdikleri cevap henüz tatmin edici değil, fakat hala beklemedeyim. Operatör şubeye gelmeyi reddettiğimden faks çekmemi önerdi. Tabii ki onu da reddediyorum. Bankanın kendi internet sitesinin görüntüsüne bakan herkes kolaylıkla anlayabilir ki banka bu işlemi telefonla yapmayı vaadediyor.

  • Tunç09 Eylül 2013

    An itibariyle tarafıma herhangi bir yanıt verilmiş değil.

  • QNB Finansbank Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön