19 Nisan 2013 #1751871

Finansbank Gocard Yıllık Kart Ücreti Aidatı!

4 yıl önce bankanızdan kredi kartı aldım.Süresi bitince yeni kart yollandı tarafıma. Şu an kullanımda olan 4******28 nolu kredi kartımdan ve süresi biten kartımdan 2009-2013 yılları arasında defalarca kredi kartı yıllık üyelik ücreti kesilmiştir. 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Yasanın 6. maddesinde düzenlenen "Sözleşmelerdeki Haksız Şartlar" hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır.


Yukarıda saydığım nedenlerle 2009-2013 yıllarına ait yıllık üyelik ücretine itiraz ediyor ve kesilen ücretlerin tamamını bir sonraki ekstremde tutardan mahsubunu talep ediyorum.Aksi halde yasal yollara başvuracağım hususunu bilgilerinize sunarım.

Alper 44 Okunma

Cevaplar

  • Alper19 Nisan 2013

    Defalarca bankanızla direkt olarak iletişime geçtim.Ancak bankanız yıldırma politikası izliyor.Buradan da bir sonuç çıkmaz ise yasal yollardan hakkımı arayacağım.

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Nisan 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön