27 Nisan 2013 #1767192

Finansbank Geriye Dönük Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Üzülerek söylemeliyim ki Finansbank a bir kaç yıl önce bulaştım. Bir kaç ay öncesine kadar evim ile ilgili olarak tüm otomatik ödeme talimatlarım Finans bank ın ya kartında yada ek hesabından yapılıyordu. Ancak kullanımdan kaldırdığım iki ödemeyi iptal ettiğim için hesabımdan 2012 yılına ait geriye dönük "hesap işletim ücreti" tahsil edildi. Müşteri temsilcileri ile bir kaç görüşme yaptım. ilk görüşmemde paranın iade edileceği yönünde olumlu sonuçlandı diye mesaj attılar ama kestikleri para iade edilmedi. ikinci görüşmemde yeni talimat verirsem bundan sonrakileri almayacaklarını ilk verdikleri bilginin yanlış olduğunu söylediler. ben hakkımı helal etmiyorum. Haksız yere para alındı.

Umut 99 Okunma

Cevaplar

  • Umut27 Nisan 2013

    "SİZİ DİNLİYORUZ" linkine yazalım da siz bizi dinleyip yapacağız dediğiniz şeyleri yapmıyorsunuz sizi illki böyle tehşir etmek gerekiyor. çok değil bir kaç ayiçerisinde tüm borçlarımı kapatıp hem karttlarınızı hem de tüm hesaplarımı kapatacağım.

  • QNB Finansbank Temsilcisi27 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön