16 Mart 2013 #1689370

Finansbank Gerçekleşmeyen İşlem İçin Komisyon Talep Ediliyor!

İnternet bankacılığıyla başka bir bankaya yüklü miktar eft gerçekleştirdim. hesaplara baktığımda para ne Finans bank ta ne diğer bankada görünmüyordu. diğer banka, şubemin ticari bankacılığa döndüğü için hesabımın kapatılıp başka şubeye taşındığını, o hesabıma hiç para yatmadığını söyledi.


Ama finansbank gişe işlemlerindeki bayan kapatılan bir hesaba para yatırılması halinde paramın geri yatacağını söyledi. 2 gün sonra hala yatmaması üzerine müşteri hattını aradım. Telefon çalışanı, paranın ancak komisyon ödeyerek geri yatırabileceğini söyledi. sonuç olarak ne eft gerçekleşti, ne param geri geldi. Kaybolan paramı geri getirmek için bir de takip komisyonu ödemem gerekiyormuş.

Serdar 117 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi16 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön