21 Şubat 2013

Finansbank Gelmeyen Kredi Kartı!

Kayıp nedeniyle iptal ettiğim ve yenilenmesini istediğim kredi kartımı 20 gündür kimde olduğunu bulamadım.Banka kartı kuryeye verdiğini belirtiyor kuryeyi arıyorum muhatap olacak insan dahi çıkmıyor telefonlara.sürekli olarak telesekreter yayını yapılıyor. Bankayı da 15-20 kez arayıp durumun aciliyetini bildirmeme rağmen çalıştıkları kuryeye hesap soramıyorlar kartımı bulamıyorlar.


20 gündür beklediğim ve hala bekleyeceğimi söyledikleri kartımın gelmemesi yüzünde ödemem gereken borcumu ödeyemedim ve avukatlık oldum.1600 tllik borcum avukat masrafları vs. 2450 tl oldu. Konu hakkında tüm yasal haklarımı sonuna kadar arayacağım.

Onur 60 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön