25 Nisan 2013

Finansbank Gelen Havaleden Çekilen Komisyon!

Moneybrookers Hesabımdan 146, 89 eur vadesiz tl hesabına çektim . Bilgim dışında Vadesiz EUR Hesabı açılarak oraya yatırılmış. bide üstünden 19, 17 EUR + 0, 96 EUR KOMİSYON Çekilmiş. 350 tl den 50 lira para kesmek nasıl oluyor anlamadım bide gelen havaleden komisyon alındığını ilk kez gördüm.


Karşı taraf euro gönderse bile tl ye çevirip tl hesabıma yatıramıyor musunuz? Zaten EUR hesabım yoktu. öyle bi talebimde yoktu. Yurtdışından alışveriş yaparken tl yi dolara çevirebiliyorsunuz. Alınan bu komisyonların iadesini istiyorum ve de EUR hesabının kapatılmasını istiyorum.

Sabri 60 Okunma

Cevaplar

  • Sabri02 Mayıs 2013

    bu ara da 30/03/2013 tarihinden beri kuryede olan ve bir türlü teslim edilmeyen kartıma da bir çözüm bulun.

  • QNB Finansbank Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön