16 Mart 2013 #1689792

Finansbank Gecikme Bildirim SMS Ücreti!

Finansbank A.Ş. 'den tüketici kredisi kullandım. 6. taksit ödeme son ödeme tarihim 10 mart 2013 idi. taksit miktarı 411 tl'dir. Fakat vadesiz mevduat hesabımda 343 tl bakiye olduğundan dolayı bu miktar otomatik olarak tahsil edilmiş olup, 68 tl'lık kısım ödenememiştir. 15 Mart itibarı ile de cep telefonuma gelen mesaj "ihtiyaç kredinizin 10 mart vadeli taksidi ödenmemiştir.


Bilgilendirme 3 tl olarak ücretlendirilecektir." Bankanızdan bana bilgilendirme yapılmasına dair bir istekte bulunmadığım halde ve benim talebim olmadan bana gönderilen bir mesajın ücreti hangi hakla bana ödetiliyor. Bankacılık etiğine uygun mudur?

Gökben 74 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi16 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön