09 Nisan 2013 #1733024

Finansbank Geç Ve Yanlış Karar Verdi!

Harcama itirazım ile ilgili yasal süreç olan 40 gün içerisinde cevap verileceğini belirten Finansbank yetkilileri, üzerinden 90 gün geçmesine rağmen hiçbir bildirimde bulunmadan itirazda bulunduğum harcamayı extreme yansıtmış, ardından şikayetimi buradan dile getirdiğimde konunun inceleneceğini belirtip, 90 günde cevap veremediği konuya 10 gün gibi kısa sürede olumsuz yanıt vermiştir.


Aynı olay diğer banka kartlarımda da aynı gün gerçekleşmiş, bu bankalar itirazımı yasal süreç içerisinde değerlendirip, olumlu yanıtlamış ve parayı geri yatırmıştır. aynı durumu Finansbankın olumsuz yanıt vermesini anlamak ve konu ile herhangi bir Finansbank yetkilisine ulaşmak imkansız.

Tanju 70 Okunma

Cevaplar

  • Tanju09 Nisan 2013

    zaten değerlendirdiniz ancak sizin değerlendirme kriterleriniz niye diğer bankalardan farklı,anlayamadım?bu konunun peşini bırakmayacağımdan emin olabilirsiniz.çünki aksi taktirde ben yalan söylemiş sayılırım.gerekirse hukuki yollardan da hakkımı aramaya devam edeceğim.bu işlemi,kim yada kimler yaptıysa ortaya çıkarılacaktır.sonuç olarak ben size olayın üstünden birkaç saat geçmeden haber vermiş,durumu bildirip gerekenleri yapmıştım.sizin bu olayı,kim,ne karşılığı,hangi kurumdan ne alarak yapmış,görme bulma şansınız var.ancak benim yok.o yüzden gerekiyorsa mahkeme kanalı ile bu durum aydınlığa kavuşturulacaktır...

  • QNB Finansbank Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön