04 Eylül 2013

Finansbank Fix Kart İçin Aidat Aldı!

Finansbank Fix card adı altında yeni bir kart çıkardığını ve yıllık kart aidatı ücreti olmadığını ifadesiyle defalarca aranmam sonucu kartı kabul ettim. (Yıllık kart aidatı olmadığı ifadeleri)
ancak kart geldikten yaklaşık 3-4 ay sonra hesap ekstresi tarafıma gönderilerek kart basım ve gönderi ücreti adı altında 15-TL ücretlendirildiğini gördüm.


Müşteri hizmetlerini aramam neticesinde bunun yasal olduğunu ve iptal edemeyeceklerini ifade etmişlerdir.


Kartı kullanmadığım halde ve müşteri hizmetlerinin sürekli aramaları neticesinde hiçbir ücret ödenmeyecek demeleri üzerine aldığım bu kartın ve ücretin iptalini talep etmekteyim.

Taner 53 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön