22 Eylül 2014

Finansbank Fix Card Mail Adresine Ücretli Ekstre Gönderilmesi.

6. aydan itibaren do****@hotmail.com mailime gelmeyen Fix Card ekstreleri için çağrı merkezinizi aradım. Ekstrelerimi ödediğimi, mail gelmediği için detayları göremediğimi söyledim. Bana sisteminizin mailleri gönderdiğini, gereksiz klasörüne bakmam gibi, herkesten tarafından bilinen şeyler söylendi.

Tekrar gönderimini istediğimde ise, geçmişe yönelik her ayın ekstresi için 2.4 TL talep edeceklerini belirttiler. Sisteminizden kaynaklanan bir hata yüzünden, sadece tek tıkla yapacağınız bir işlem için, hizmet adı altında yaklaşık 10 TL'yi, her reklamınızda değerli gösterdiğiniz müşterilerinizden alıyorsunuz. Neye, ne kadar ödediğimi görmek için problemin çözümünü talep ediyorum.

Doğan 585 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi22 Eylül 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön