11 Nisan 2013 #1736494

Finansbank Fek Yazısı Ücreti İstiyor 400 TL!

Finansbank tan konut kredisi kullandım. Bilgim dışında bir hesap açmışlar kredi ödemesi için eft yaptığım paralar meğer önce hesap işletim ücreti kesintisine uğruyor sonra kalan para yeterse kredi ödemesi oluyormuş fark edene kadar kredi taksidi ödememiş durumuna düştüm neyse faizleriyle ödemek zorunda kaldık her 3 ayda bir.


Kendilerince dask ve ev sigortası yapmışlar bu hesaptan yine fark edemedim yine faizi ile beraber ödedim sorduğumda ise iki sigortada mecburi hemde anlaşmalı olduğu sigorta şirketinden yapmakta zorunlu imiş oysaki değilmiş.36 ay sürdü bu muamele son taksiti mi ödedim şimdide 400 tl fek yazısı ücreti istenmekte bddk yı aradım heyete dilekçe dediler yazdım verdim bekliyorum

Selçuk 160 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk22 Nisan 2013

    finansbank bu parayı ödemek zorundasınız dedi ve konuyu kapttı.

  • Selçuk11 Nisan 2013

    Sizi dinliyoruz a dün bildirdim. Telefona çıkan görevli fek yazısının ne olduğunu bilmediğini söyledi kayıt açtı bu beni dahada ürküttü genel müdürlüğün bana sorularıma cevap vermek üzere tahsis ettiği personel de benim gibi bu yazının ne olduğunu neden ücret alındığını bilmediğini söyledi. Eğer borcu yoktur yazısı ise mail yada faks ile ücretsiz gönderebileceğini söyledi mail adresimi verdim ama ne gelen var ne giden. Genel müdürlüğü aradım öncesinde oradan aldığım cevap daha keyifli idi bu ücret genel müdürlüğün değil şubenin kontrolünde olan bir durum biz karışamayız dediler yani şube müdürü 5.000 tl istese isteyebilir mi dedim evet dediler.

  • QNB Finansbank Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön