25 Şubat 2013

Finansbank Fek Yazısı İçin Ücret İstendi!

Yaklaşık 7 yıldır Finansbank konut kredisi müşterisiydim. Geçen yıl sonunda borcumu ödedim.Dolayısıyla konutumun ipoteğini kaldırmak için fek yazısı istedim.Bir sayfa için 400 tl talep ettiler o kadar faiz ve masraf ödedikten sonra birde bu parayı ödemek istemediğim için hiç bir işlem yapmadım.Konutumun borcunu ödedim ama ev hala bankada ipotekli durumda.İnşallah banka 400 tl'yi tahsil etmek için evi satmaz.Fek yazısını hiç ücret talep edilmeden verilmesin istiyorum.

Adem 103 Okunma

Cevaplar

  • Adem19 Mart 2013

    malesef aynı tas aynı hamam (finansbank).bankadan bir görevli beni aradı hiç bir daynağı olmayan şeylerden bahsetti.beni, fek yazısı (1 adet A4 kağıt parçası) için 400 tl ödenmesi gerektiğini ifade ettiler.ama ben ödemeyeceğim tüketici haklarına başvuracağım.

  • QNB Finansbank Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön