05 Mart 2013

Finansbank Fehaş Cf Adı Altında Bilgim Haricinde Sigorta Parası Kesiliyormuş!

Kredi kartı ekstremi inceleyince farkettim ki her ay ''fehaş cf ödeme'' adı altında bilgim dışında yapılan sigorta parası kesiliyormuş. Çok daha önce incelediğimde yine böyle bir kesinti vardı fakat bende yaptığım alışverişlerden dir diye düşündüğüm için pek üstünde durmadım. Bu kesinti yaklaşık 1 yıldır olmaktadır.


Müşteri hizmetlerini arayıp iadesini istediğimizde sadece son ayı iade edebileceklerini söylediler. Bilgim dışında haksız kazanç sağlayan bu bankadan şikayetçiyim. Şimdiye kadarki kesilen bu sigorta primlerinin iadesini istiyorum.

Ömer 1.441 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi05 Mart 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön