21 Eylül 2016

Finansbank Fazladan Kredi Komisyonu Alıyor

Finansbank'tan Nisan 2016 tarihine kullanmış olduğum 50.000 TL ve 10.000 TL olmak üzere 2 adet spot kredi kullandım. Krediyi kullanırken Finansbank Yozgat Şubesi bana toplam ödememin 50.000 TL'lik kredim için 5.056,67 TL (kullandırım bedeli ve faiz) olmak üzere toplamda 55.056,67 TL olacağını söylediler. 6 ay sonra krediyi kapatmak için bankaya gittiğimde bana hiç söylenmeyen ve kredi komisyon tahsilatı adı altında 275,63 TL daha istediler.


Aynı şekilde diğer 10.000 TL'lik kredim için de yine 6 ay önce krediyi kullanırken hiç söylenmeyen 70 TL kredi komisyon tahsilatı adı altında para talep ettiler. Bu durumu şubedeki görevlilere ve müdüre söylediğimde ise benim haklı olduğumu ve tutarı iade edeceklerini söylediler. Söz konusu olayın üzerinden 20 günden fazla süre geçmesine rağmen tarafıma tutarın iadesi gerçekleşmedi. Bu haksız kesintinin acilen iadesini istiyorum.

Serkan 205 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi21 Eylül 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön