08 Nisan 2013 #1730590

Finansbank Fatura Ödeme Kampanyası!

Finansbank 30 tl para puanı yüklediği halde puanlarınız yüklenmedi dedi. Bekleyeceksiniz diğer ekstrenizde çıkacak dedi. Kayıtlarında da var. Size gelecek mesajla birlikte kullanmaya başlayabilirsiniz diye bekletti. Ve bu arada az önce gördüm ki 30 tl puanı silmiş. Ben halen mesaj bekliyorken internet şubesinden az önce baktım ve işlemlerde puan geri alımı diyerekten 30 tl puanımı geri almış.

Ben cep telefonu operatörümden mesaj kayıtlarımı da aldım. Gerekli başvuruyu gerekli yere haklarım saklı kalmak kaydıyla yapacağım. Finansbank 30 tl için yaptı bunu, bakalım biz neler yapabileceğiz...Umarım bir yanlışlık olmuştur.

Özgür 53 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön