21 Nisan 2015

Finansbank Fatura Gönderimi!

03/04/2015 tarihinde tarafıma gelen 106,58 TL borcun 2008 yılında adıma açılan maaş hesabı ile alakalı olduğunu öğrendim. Adım, adresim ve iletişim bilgilerim değişmemesine rağmen 2008 yılından bu yana tarafıma bildirilmeyen bu borcu kesinlikle kabul etmiyorum. Bahsedilen borç bakiyesi ile ilgili bankanıza gittiğimde borcun detayı ile ilgili bilgi alamadım. Ancak son birkaç yılın dökümüne baktığımda hesap işletim ücreti, ekstre masrafı, faiz vs. gibi yansımalar olduğunu gördüm. Kredi sicilime yansıyan bir takip kaydının düzeltilmesini ve tutarın sıfırlanarak tarafıma ibraname verilmesini rica ederim. Aksi halde yasal haklarımı kullanacağımı belirtmek isterim.

Fatma 215 Okunma

Cevaplar

  • Fatma02 Mayıs 2015

    Merhaba, Finansbank internet sitesi üzerinden yaptığım şikayet sonucu bankadan arandım ve konu ile alakalı 2014 yılında tarafıma SMS ile bilgilendirme yapıldığı belirtildi. Konu ile ilgili konu bakiyeyi oluşturan tutarın hesap hareketlerini istedim ancak 1 yıllık dönemi ücretsiz alabileceğimi, kalan süreyi ise her yıl için 7 TL ücret karşılığı alabileceğim belirtildi. Anlamadığım şu ki ilgili şubem Nişantaşı. Şube bakiyeyi oluşturan yılın dökümünü hazırlayarak bana bilgi vereceğini söylemesine rağmen ne geri dönüş oldu, ne de ben aradığımda şubeye ulaşabildim. Çağrı merkezinden iki kere arandım ancak Sağlık çalışanı olduğum için telefonuma her zaman bakamıyorum. Numaraya geri döndüğümde tekrar aranacağım belirtiliyor. Nihayetinde konu fazlasıyla uzadı. 2007 yılına dayanan bir bakiye için 2014 te bilgilendirme SMS si gönderildiği söyleniyor. İtirazıma karşılık bir muhatap bulamıyorum. Ve KKB kayıtlarımda bu nedenle kanuni takip görünüyor. Kurumsal bir kurum olduğunuzu düşünürken muhatap bulmakta bile güçlük çekiyorum. Tutarın ve KKB kaydıma yansıtılan kanuni takip kaydının silinmesi için acil aksiyon alınmasını rica ediyorum. Aksi takdirde yasal haklarımı kullanmanın dışında çalıştığım kurumdaki 3000 çalışana ve sosyal medya üzerinden bütün tanıdıklarıma bankanızla yaşadığım problemi aktaracağımı belirtmek isterim. Lütfen beni telefonu açamadığım zamanlarda geri dönüş sağladığımda size ulaşabileceğim bir numaradan arayın veya çağrı merkezinize geri döndüğümde karşımda bir yetkili muhatap bulayım. Konu fazlasıyla uzadı ve tatsızlaşmadan çözümünüzü bekliyorum. Saygılarımla

  • QNB Finansbank Temsilcisi21 Nisan 2015

    Müşterimiz Sn. Fatma S. 'nin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön