05 Eylül 2013

Finansbank Faiz Uygulaması!

Finansbank Güzelyalı şubesinden kredi çektim. Kredi ödememde dört ay gecikme yaşadım. Bununla ilgili İstanbul tahsilat bölümüne aktarıldım. Bakiyemin 10, 900 TL olduğu söylendi. Bununla ilgili 2, 300 TL ödeme yapmam gerektiğini, sonra geri kalan on iki aya bölünecek dendi.


Bu arada faiz işlendi, haklı olarak sesimi çıkarmadım. İşlem sadece telefonla yapıldı. Şubede hiçbiri benimle ilgili hesabı göremiyorlar. Ben düzenli bir şekilde ödemelerime devam ettim ama her ödememde yapılandırılmış ödemeye tekrar faiz işleniyor hemde yüksek rakamlar.


Tahsilat bölümünü aradığımda bana günlük temerrüh faizi denildi. Ben borcu ödemeye çalıştıkça daha katlanıyor borç bitmiyor. Tabi onlarda haklı. Ödemezsem daha çok faiz işlenecek. Yapılandırılan bir ödemeye neden tekrar faiz konuluyor?

Aliye 62 Okunma

Cevaplar

  • Aliye06 Eylül 2013

    Beni su ana kadar kimse aramadi.bu siteye yazmadan once finank bank in sikayet hattini arayip dilekcede yazildi ama bir sonuc alinamadi su msj dan da hala bir sonuc alinamiyacagini goruyorum

  • QNB Finansbank Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön