23 Ocak 2014

Finansbank Faiz Durdurma Kampanyası Ücreti Yansıtıyor

5-6 ay önce faiz durdurma kampanyası adı altında bir kampanyaya katıldım. Kart borcumun olduğu dönem boyunca kartıma yansıtılan kampanya ücretini ödedim ama şuan kredi kartımın bütün ödemelerini yaptığım için hiç borcum yok ve hala faiz durdurma kampanyası ücreti yansıtılıyor.


İptal ettirdiğim takdirde kalan ücretler tek seferde yansıtılacakmış. Ben bu kampanyayı başka ücret ödemeden iptal ettirmek istiyorum. Finansbank'ı tercih eden sürekli kullanan müşteriyim. Müşteri memnuniyetine dayalı kampanya iptali istiyorum. Olmadığı takdirde Finansbank ile çalışmak istemiyorum.

Özlem 1.010 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli müşterimiz, bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

  • Özlem'in Teşekkür Mesajı27 Ocak 2014

    sorunumun çözüldüğü için çok memnunum

  • QNB Finansbank Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön