04 Nisan 2013

Finansbank Exclusive Bankacılığın Adı Var!

Exclusive bankacılık üyesiyim. Kaç defa şubedeki temsilcimin değiştiğini bilmiyorum. Elbette değişiklikler olabilir, ancak ne zaman bir sorun yaşasam şubeyi arıyorum, çalıyor çalıyor cevap vermeyince çağrı merkezine aktarıyor. Sonra öğreniyorum ki şube temsilcim değişmiş, yerine gelen de yok. 2 senedir verilen sözler yerine getirilmedi.

Örneğin hesap işletim ücreti alınmayacak, exclusive müşterisiniz, fatura talimatlarınız var denildi. Her temsilci değiştiğinde alınıyor, sonra günlerce araştırıp pardon deniyor. Özel hizmet demek en ufak şey için bile müşterinin günlerce bankanın peşinden koşması mı demektir. Şube mi değiştirmeli banka mı? Lütfen artık biri dönsün, son çare buradan yazıyorum.

Cengiz 231 Okunma

Cevaplar

  • Cengiz05 Haziran 2013

    Şikayetim çözülmedi!

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimiz ile 02/04/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön