10 Nisan 2013 #1734137

Finansbank Eşit Kişilere Farklı Uygulama!

7*****6 nolu müşterinizim. 28/02/2013 tarihinde 49 tl lik kart aidatı aldınız. bunun iadesi için yaptığım başvuruyu reddettiniz. fakat aynı tarihte finansbank kredi kartı kullanan ve 3*****84 müşteri numarasına sahip oğlum **** ****'ün de talebi üzerine kart aidatını bir defaya mahsus iadesinin yapılması şeklinde değerlendiren yetkililer benim talebimi niye reddediyorsunuz.


Aynı tarihte kesilen yıllık kart aidatı kişiden kişiye mi aileden aileye göre mi değişiyor. aynı aileden iki farklı müşterinize verdiğiniz değer bu mu? bir an önce kart aidatımın iadesini talep ediyorum. aksi halde haklarımı mahkeme kanalı ile arayacağımı belirtmek isterim.

Erkan 45 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön