15 Mayıs 2015

Finansbank En Para Bankacılık!

Daha önce Almanya 2 kere para yolladığım Finansbank Rusyaya para yolladığımda 40 dolar kesinti almış ki haberim yok. Bu para kesintisi bana bahsedilmedi. Olayın ilginç tarafı sonradan sorduğumda ne kadar paranın alınacağından konusunda uzman olan kişininde haberi yok. Allah ne verdiyse kesiyorlar. Bu 40 doları geri veremedikleri gibi makbuz istediğimde veremiceklerini söylendi yani 40 dolar para ödüyorum ama makbuzu yok. Bunun yasal alınan bir para olmadığı konusuna vardır. Israrla istememe rağmen verilmedi en son beni arayan konusunda uzman arkadaş bu bilgiyi bana iletmek için benden para talep etti. Hem en para 15 TL kesti hem arada 40 dolar gitti hem de karşı taraf banka komisyon aldı!

Anıl 212 Okunma

Cevaplar

 • QNB Finansbank Temsilcisi02 Temmuz 2015

  Müşterimize 15/05/2015 tarihinde açıklamalarımız yazılı olarak iletilmiştir. Sayın müşterimiz, bundan sonra Finansbank Enpara.com’ un ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, https://www.finansbank.enpara.com/pts-form.aspx linkinden ya da 0850 222 3663 numaralı telefondan Çözüm Merkezi’mize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

 • Anıl18 Mayıs 2015

  Bilgi verilmesi için benden ücret talep etmeseydi iyiydi arkadaş resmen bilgi vermek için para istedi

 • Anıl15 Mayıs 2015

  Bankanız beni 1 haftadır aradı en son benden bilgi için para talep edildi. Bankanızdan herhangi bir talebim yok yaptığınız yasal mı onu bile bilmiyorum araştırıyorum.

 • QNB Finansbank Temsilcisi15 Mayıs 2015

  Müşterimiz Sn. ANIL ERÖZ'ün iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön