13 Ocak 2014

Finansbank Ekstreye İstemine Ve Gecikme Bildirimine Ücret Alıyor!

Gecikme bildirim ücreti alıyor, iptal etme imkanımız yok. Finansbank İnternet şubesi şifremi istedim ekstreme bakmak için. Kart gecikmede diye internet şubesine giriş yapamazmışım. E-posta adresimi değiştirdim ve bu ayın ekstresini yeniden istedim 2 TL ücret kesilecek diyorlar.


Kredi ödemem var şubeden doğrudan ödeme yapıyorum. ATM'den ödemiyorum, hesap numaramı hiçbir şekilde kullanmıyorum ama hesap kullanım ücreti birikmiş 200 civarı ödenecek dediler?


Gecikme bildirimi varmış hesap kullanım ücreti varmış? Kullanmıyorum hesabı neden para kesiyorsunuz? En kısa sürede hiçbir zaman kullanmamak üzere kapatacağım.

Esra 74 Okunma

Cevaplar

  • Esra15 Ocak 2014

    Ben halen internet şubesine giriş yapamadım! Bu ay kartımdan ne çekilmiş,taksitlendirme yaptığım halde neden , nereye ücret kesilmiş yine göremiyorum. 2 TL verip yeni ekstre almak mesele değil. Hizmetinizde eksiklik var. Ödeme günü belirtilmiş olan bir taksite bile sürekli mesajla , arama ile hatırlatma yapıyorsunuz. Bu işleri neden atlatıyorsunuz anlamıyorum. Ödeme gecikmiş dahi olsa internet şubesini kullanabilmem için şifre alma hakkımı niye kısıtlıyorsunuz?

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön