08 Mayıs 2013 #1785928

Finansbank Ekstre Ücreti!

Bildiğiniz gibi Finansbank'ın reklam kampanyası "Bizce Mümkün " olarak lanse edilmektedir. ancak bu "bizce mümkün" düşüncesi, sadece bankanın kendi menfaati için kullanılıyor anlaşılan. Daha önce Clup Finansın alışveriş yapmadığım ve hiç kullanmadığım kredi kartından 200 tl yıllık aidat almasını şikayet konusu yapmıştım ve doğal olarak sonuç alamadım.


Bu süreçte Finansbank'ın kendilerince mümkün olan yeni bir uygulamasıyla tanıştım. Çağrı merkezine kart ekstresi bana ulaşmadı dediğimde, postada hata olabileceğini söylediler, bende ekstreyi e-mail'ime gönderin dediğimde kredi kartı ekstresini maile tanımlamak için 1 tl işlem ücreti yansıttılar( Güzel kurgu .. Finansbank Bizce Mümkün )

Barış 65 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön