04 Nisan 2013 #1725630

Finansbank Ekstre Ücreti!

Finansbank 10 aydır kullandığım maaş hesabına extre düzenlemeye ve bunu postayla göndermeye akabinde de 6 TL extre bedeli kesmeye karar vermiş. Nedenini sorunca biz bunu kanunen düzenlemek zorundayız dediler peki 10 aydır neden düzenlemediniz? O zaman kanunlara aykırı hareket etmiş olmuyor muydunuz? Diyelim düzenlediniz bunu e-mail ile gönderme seçeneğiniz varken en az 15 gün sonra ulaşacağı belli posta yolunu neden seçtiniz?


Sırf 6 TL keselim diye mi? Hadi tüm bunları yaptınız zahmet edip hesap sahiplerini neden bilgilendirmiyorsunuz onay almıyorsunuz? Sonra vatandaş bankalara neden güvenmiyor? İşte tam da bu yüzden. Bu arada paramı da iade etmiyorlar kesinti yapmak kolay iade zor tabi.

Gonca 48 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön