03 Şubat 2014 #2271341

Finansbank Ekstre Konusunda Detay Gizliyor!

Finansbank Fix kredi kartı kullanıcısıyım, ekstre borcumun kullandığımdan daha fazla geldiğini görünce müşteri hizmetlerini arayıp şuana kadarki ekstrelerimi mail olarak istedim, cevaben her ekstre için 2 lira ödeme yapmam gerektiği cevabı verildi.


Hiç kağıt kullanılmayacak ve bir işlem gerektirmeyecek talebim için benden her ay için 2 lira ödeme istenmesi çok saçma. Akabinde internet şifresi almak istediğimi ve sayfamdan ekstrelerimi görmek istediğimi söylediğimde cevaben internet bankacılığında sonra ancak son 3 aylık ekstrelerinizi görebilirsiniz önceki ekstreleri göremezsiniz şeklinde bir cevap verildi.


Borcum olduğu için internet bankacılığını kullanamadım. Şikayetlerimin giderilmesini istiyorum!

Hicran 112 Okunma

Cevaplar

  • Hicran'ın Teşekkür Mesajı03 Şubat 2014

    Şikayetim üzerine Finansbank müşteri hizmetlerinden geri dönüş aldım ve ilettiğim konular çözüme kavuşturuldu. İlgi ve en kısa sürede çözüm için teşekkür ederim.

  • QNB Finansbank Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön