20 Ocak 2014 #2246381

Finansbank Ekstre Konusunda Detay Gizliyor

Finansbank'tan bana extre geldi ve fazla buldum nedenini sorunca da çok laubali ve saygısız konuşmayla karşılaştım. İki kere ayrı şubelere başvurmama ve defalarca müşteri hizmetlerini aramama rağmen ilgilenen olmadı. Sorunu çözme gereği bile duymadan beni icraya vereceklerini söylediler. Zaten onların isteği her gün faiz işlemesi.defalarca aradım hat ta dakikalarca bekledim. kimse bağlanmadı.


İlgi alaka hiç yok ve üstüne üstlük çok saygısızca konuşma tarzları mevcut. Borcumun detayını sorunca sanki zorlarına gidiyor herkes ketum kesiliyor. Yapılandırma olabilir mi diye de sordum. Yine de kimsenin umurunda olmadı.


Ben de onlardan şikayetçiyim ve şikayetimin değerlendirilmesini arz ederim.

Nizamettin 50 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön