19 Mart 2013 #1693998

Finansbank Ekstre İçin Ücret İstiyor!

Bugün saat 21.00 sıraları 08502220900 numaralı müşteri hizmetlerini arayıp geçmişe dönük 1.5 senelik ekstrelerimi istedim ekstre başı 1 lira ödemesi varmış yani 17 ekstre 17 lira basılı kağıt olarak istemiyorum mail ime istiyorum basılı kağıt olarak istesem herhalde 100 lira filan alacaklar valla az taksitim kaldı bi bitsin o zaman ilişkilerimi tekrar gözden geçireceğim.


Finansbank ile ayrıca internet bankacılığından cep telefon numarası değiştirilemeyen nadir bankasınız haberiniz olsun bulunduğum yerde de şubeniz yok ben size yaklaşık 2 yıldır kullandığım herkes için eskiyen sizin için yeni .

Bahadir 52 Okunma

Cevaplar

  • Bahadir07 Ekim 2013

    Bildik savunmalar çözüm yok

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön