20 Şubat 2014

Finansbank Ekstre Göndermiyor Riskli Müşteri Sınıfına Sokuyor.

Finansbank denen banka ben istemeden arayıp bana kart ister misin dediler, ben de olur dedim.
Kartı gönderdiler ve ekstre gelmediğini defalarca müşteri hizmetlerini arayarak söyledim ve gene gene bana ekstre gelmedi. Sonra ben kartı takip borcumu öğrenip asgarinin üzerinde tutarı yatırmaya devam ettim. Meğer banka beni riskli müşteri sınıfına sokup limitimi sıfırlamış sebebi de düzensiz ödemeymiş.

Ya bir arayın deyin ki siz ödeme yapmazsanız takibe alacağız deyin ve 305 tl için beni riskli izlemeye sokmuşlar. Bankaya diyorum ki ekstre bile göndermiyorsun ve bana haber vermeden nasıl riskli adam oluyorum ? Bana diyor ki şubeye gidin, şube diyor ki müşteri hizmetlerini ara.

Naci 102 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön