05 Nisan 2016

Finansbank Ekstra Kredi Taksiti Ödemesi

1 Nisan 2016 Cuma günü kredi ödemem vardı. Ek hesabımdaki bakiyeden çekim yapıldığını fark etmeden, ana hesabımdan kredi ödememi sehven 2. kez yapmış bulundum. Mobil uygulama kullandığım için bir sonraki ayı ödediğimin farkında değildim. Bankayı aradığımda aynı gün içinde müdahale edilebildiğini ama Cuma akşamı olduğu için Pazartesiye sarkacağını ama günü geçtiği için ödemenin geri yaptırılmayacağı söylendi. Bu ödemenin sehven yapılmış olduğu ayan beyan ortada ki ödemenin ikinci kez yapıldığını hemen anlayıp çağrı merkezine geri ödeme talebinde bulundum. Bir müşteri krediye ihtiyaç duyuyorsa ve taksitlendirdi ise bir ayda 2. ödemeyi bilerek yapmaz, yanlışlıkla yaptıysa da o ay için mağdur durumda kalır. Benim başıma gelen tam olarak bu ama Finansbank sadece kendi içinde belirlediği saçma bir prosedür yüzünden maaş müşterisini mağdur ediyor. Geri ödeme talep ediyorum.

Gözde 85 Okunma

Cevaplar

  • Gözde13 Nisan 2016

    Şikayetime hiçbir şekilde çözüm bulunmadı. Kısaca prosedür bu dediler ve geri ödeme yapmadılar. hiçbir mantıklı geçerliliği olmayan bi prosedür üstelik. "Neden? " diyorsun, "çünkü böyle. " diyorlar. Bravo!

  • QNB Finansbank Temsilcisi05 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn. Gözde H. 'nun iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön