27 Nisan 2013 #1767323

Finansbank Eksik Bilgilendirme!

Finans Banka ait Fix Kredi Kartı için genel müdürlükten defalarca kez arandım. Telefonda söylenen kredi kartınızın limitinin %50'sini faizsiz kredi çekebileceğim doğrultusundaydı. Kredi kartı başvurusunu kabul etmeden önce kampanyalar hakkında bilgi verilmeden kredi kartı başvurusu alındı.


Kredi kartımı aldıktan sonra faizsiz kredi başvurusu için müşteri hizmetlerini aradığımda faizsiz kredi kampanyasından yararlanabilmek için bir sürü şey saydılar. Bu koşulları neden kredi kartını almadan değilde kredi kartını aldıktan sonra söyleniyor! Kartı aldığım gün iptal ettirdim. Kart almadan önce yetersiz bilgi verdiklerinden dolayı Finansbank'tan şikayetçiyim!

Fatih 67 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi27 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön