05 Nisan 2013 #1727333

Finansbank Eksik Bilgi ve Kabalık!

İlk önce Öğrenciyim dedim kabul etmediler sonra 2 tane otomatik Ödeme Talimatı istediler , verdim sonrada aktif kullanacaksın dediler kullandım .Bunlar yetmezmiş gibi tekrardan hesap kesim ücreti kestiler.Kredi Hesabı istediler .Benim şikayetçi olduğum konu, Bolu Şubenizin eksik bilgilerle bankada bana işlem yaptırması ,yanlış yönlendirmesi ,dahası da kaç şubenize gittim hepsininde ayrı ayrı farklı bildiği şeyi , kaba bir şekilde müşterilerine aktarması oldu .


4 ana başlıkta bu saydığım talimatları yerine getirirsem hesabımdan Hesap Kesim Ücreti kesilmeyecekmiş , ben bunları yanlış bilgilendirmenin ve bu sürecinde mantıklı yapıldığını düşünüyorum. Tarafıma yapılan kabalığı kabul etmiyorum.

Mehmet 69 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimiz ile 04/04/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  • QNB Finansbank Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön