04 Eylül 2014

Finansbank EFT Masrafı Alıyor

Finansbank vadesiz mevduat hesabımda 8 tane otomatik ödeme talimatım bulunmaktadır. Ayrıca kredili mevduat ürünü kullanmakta, kullandığım konut kredisinin taksit ödemeleri ve bu krediye ait tüm sigorta prim ödemeleri yine aynı hesabımdan yapılmaktadır. EFT işlemlerinden 1 senedir hiçbir masraf alınmıyordu. Ancak bu hafta eft işlemi yapmak istediğimde masraf alındığını gördüm.
Banka ile yaptığım görüşmede sistemsel olarak muafiyet sağlanmadığı bilgisi verildi. 1 senedir sağlanan muafiyet sistemsel olarak sağlanamıyormuş. Kendim de banka çalışanı olduğum için başvurulacak en kolay mazeretin olayı "sisteme" yüklemek olduğunu iyi biliyorum. EFT masrafından muafiyet sağlanmasını rica ederim.

Alican 1.517 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Eylül 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön