12 Nisan 2013

Finansbank EFT İtirazımla İlgili 10 Gündür Para İadesi Bekliyorum!

1 Nisan'da Garanti Bankası'ndaki bir hesaba doğru IBAN, yanlış isimle bir EFT yaptım. EFT'yi yaptıktan yarım saat sonra hatayı fark ettim ve iptali için talepte bulundum. Aradan 11 gün geçti, halen 290tl'lik tutarın hesabıma iadesini bekliyorum.

Müşteri hizmetlerini 3 defa aradım. Her seferinde iplerin Garanti Bankası'nda olduğu, kendilerinin bu konuda hiçbir bilgisi olmadığı ve olamayacağı söylendi. Bir EFT'yi geri çekmek ve para iadesi yapmak bu kadar uzun sürebilir mi? Neden düzgün bir bilgi alamıyorum? İşlem bir ay sürecekse en azından bu bilgi paylaşılsın.

Yelin 83 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön