20 Şubat 2013

Finansbank EFT İşlemi Diğer Bankaya Geçmedi!

18.01.2013 tarrihinde Finansbank ınternet bankacılığından G**** Bankası hesabıma 240.00 tl EFT işlemi yaptım fakat G**** Bankası hesabıma bu ücret geçmedi. Finansbank'ı arayıp niye işlemin yapılmadığını sordum bir sorun olduğunu söylediler. Ben de G**** Bankası hesabıma geçmiyecek ise eft'nin iptalini istedim.


Müşteri temsilcisi iptal için 5.00 tl ücretin olacağını söyledi bende ücreti kabul edip iptalini istedim. Daha sonra en geç 2 iş günü içerisinde ücretin hesabıma geçeceği söylendi fakat ücret ne G***** Bankasına ne de Finansbank'a geçti 1 ayı geçkin süredir paranın nerede olduğu belirsiz acil olarak bu konunun açıklığa kavuşturulmasını istiyorum.

Ali 46 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön