02 Nisan 2013 #1720786

Finansbank EFT Gerçekleşti Ama Karşı Tarafa Para Gitmedi!

31.03.2013 pazar günü akşam üstü eft talimatı verdim internet bankacılığı aracılığıyla,
01.04.2013 pazartesi 9-10 arası gerçeklemesi gereken eft akşam üstüne sarktı pek önemli değil akşam üstü eft gerçekleşmiş ama karşı taraf ne hesabına ne paranın yatması gereken şubeye paranın yatmadığını iletti,elimde dekont var.


Bankayı aradım sorgu numarası ile takip edebileceğini söylediler bizim yapabileceğim bir şey yok dediler,yatırılan miktar büyük bir mevla değil ki ben Finansbank ve internet bankacılığını 2 yıldır kullanıyorum ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım,bu benim ilk eft'em de değil,düzenli olarak çalıştığım diğer bankalara yüklü meblalar aktarıyorum.

Uğur 1.719 Okunma

Cevaplar

  • Uğur07 Nisan 2013

    sorunun bu denli hızlı çözümlenmesi beni fazlasıyla memnun etti inandına finansbank

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön