26 Mart 2013 #1708028

Finansbank Dosya Masrafının İadesini İstiyorum!

2012 yılında kullanmış olduğum 45,000 TL ve 120 ay vadeli konut kredisi için 750 TL dosya masrafı alınmıştır.Alınan dosya masrafının Tüketici Koruma Kanununa göre haksız olduğu belirtilmiş olup , tarafımdan tahsil edilen dosya masrafının iadesini talep ediyorum.

Sedat 39 Okunma

Cevaplar

  • Sedat04 Nisan 2013

    Bankanın yapmış olduğu geri dönüş,telefon ile arayıp masrafı geri ödemediklerini bildirmek.YAzılı geri dönüş yapamadıklarını belirttiler.29 Martta yazılı olarak tekrar bankaya başvurmama rağmen henüz geri dönüş dahi yapmadılar.Müşteri memnuniyet sıfır.Finansbank ile işlem yapmayın derim.

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön