05 Nisan 2013 #1727665

Finansbank Dosya Masrafımın İadesini İstiyorum!

Sincan Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuruda bulunup 500-TL. dosya masrafı iademi istedim ve onay sonucu Ocak ayı içerisinde tarafıma ulaştı. 15 gün içerisinde karşı itiraz yolu açık olmak üzere olumlu sonuçlandı. Bunu karşılığında Finansbank tarafıma karşı dava açıp kazandığını bildirdi üzerinden 1 ay geçmesine ve müşteri hizmetlerinden talep etmeme rağmen onların kazandığına dair şubeme de bana da dava sonucu ulaşmadı.


Dekont ücreti talep eden ilk ve tek banka dekont vermek için benden 26tl. dekont ücreti talep ettiler kesinlikle verdikleri hizmetten fazlasını alıyorlar önce hizmetlerini versinler. Dava sonuçlarının da tarafıma gönderilmesini istiyorum tekrar karşı dava açıcam kendilerine.

Banu 65 Okunma

Cevaplar

  • Banu29 Mayıs 2014

    Firma bana geri dönüş yapmadı

  • QNB Finansbank Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön