31 Ocak 2014 #2267458

Finansbank Dosya Masrafı Kesti

04.11.2013 tarihinde hakem heyeti kararı gereği 437,83 tl dosya masrafı adı altında kesilen paranın ödenmesi gerekmektedir.Bununla ilgili olarak 03.12.2013 tarihinde Finansbank ulus şubesine müracaat ettim.


Finansbank'ın internet üzerinden şikayetim var linkinden bu durumu yazdım. Bankadan dahili telefondan müşteri temsilcisini arayıp bu durumu izah ettim.Her defasında bana incelemeye devam ettiklerini söylüyorlar.Bu durum benden kesilen dosya masrafı parasının ödenmeyeceği kanaatini oluşturuyor. Bu durum bankanıza olan güvenimi sarsmıştır.

Mevlüde 81 Okunma

Cevaplar

  • Mevlüde04 Şubat 2014

    En kısa süre de size ulaşacağız diyorlar ama geri dönmüyorlar çözüm üretmiyorlar

  • QNB Finansbank Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön