27 Kasım 2014

Finansbank Dosya Masrafı Kesti

Vermiş olduğum kaymakamlık hakem heyetine dosya masrafını kazandım. Kaymakamlığın vermiş olduğu belgeyi krediyi çekmiş olduğum bankaya götürdüm oradaki personel kesilen dosya masrafını iade etmek amaçlı forum oluşturdu ve bana genel merkeze gönderdim dedi.


1 hafta oldu ama dönen daha olmadı. Sonuç ortada müşteriyi bu kadar oyalamanın anlamı yok ve bizi mağdur durumda bırakılıyoruz müşteri hizmetlerini arıyoruz konuyla ilgili yardımcı olamayız diyorlar. Herkes başından atıp yardımcı olmuyorlar. Bu konunu bir an önce açıklanmasını ve paramın iadesini bir an önce yapılmasını arz ederim.

Haydar 614 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi27 Kasım 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön